Elegancka oprawa, obfitość ilustracji, bogactwo wartościowych treści – to i wiele więcej stanowi charakterystykę albumów. Są one fantastyczną opcją na prezent dla każdego miłośnika książek, bibliofila, ceniącego efektywne wydania, ale także dla osoby zafascynowanej daną tematyką. W ofercie naszej księgarni internetowej znajdują się albumy książkowe z szerokiego zakresu – oddające duchowość świata oraz jego piękno. Pozwolą one również na głębsze przeżycia oraz kontemplację na temat duchowości, wiary, dziedzictwa historycznego i kulturowego, co przedstawia historia i literatura faktu.

Podróże duchowe i nie tylko - albumy religine

Świat od zawsze fascynował człowieka. Chcąc zwiedzić najpiękniejsze oraz niezwykłe jego zakątki nie trzeba ruszać się ze swojego domu. Dzięki bogato ilustrowanym albumom z naszej oferty zajrzysz do historycznych budowli z całego świata. Fotografie sprawiają, że przed oczami jawi się żywy obraz, przenoszący do odległych krajów, a także w przeszłość. Zaglądając w mury budowli świeckich oraz sakralnych, zyskuje się możliwość zastanowienia nad losem dawnych pokoleń i ich burzliwej historii. We wnętrzach najpiękniejszych sanktuariów, katedr i bazylik poznawanie historii Kościoła wchodzi w nowy wymiar duchowej lekcji. Zaspokoją one również głód poznawania świata.

Wędrówki w miejsca święte są niezwykle popularne, między innymi jako sposób na odkrycie swojego wnętrza – odbycie duchowej podróży. Nie musi to jednak dotyczyć jedynie pielgrzymów. Albumy religijne z naszej oferty, dają możliwość przeżywania tego cudu każdemu z nas, każdego dnia. Na kartach książek z tej kategorii znajdują się historie wielkich objawień, cudów i dowodów na ojcowską miłość, jaką Bóg obdarza ludzkość. Pozwalają również na kontemplację nad swoim życiem duchowym.

Albumy

Święty Józef Święty Józef
Producent: ARTI
Cena: 11,86 zł
szt.
zobacz więcej

Życiorysy i dziedzictwo ludzi Kościoła

W naszej księgarni posiadamy szeroki wybór albumów biograficznych, wśród których znajdują się życiorysy oraz dziedzictwo m.in.: św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego. Niezwykła więź z Matką Boską oraz służba Bogu wraz z rozgrywającą się w tle historią, stanowią doskonały wzór życia dla każdego. Przewijający się motyw wychowania w duchu szacunku do ojczyzny, miłości do Boga oraz bliźniego to doskonała lekcja, której odbycie niewątpliwie wzbogaci duchowe życie. Poznawanie historii wielkich ludzi Kościoła, dzięki albumom religijnym zyskuje nowy wymiar. Bogactwo ilustracji to nie tylko ozdoba, ale także pomoc w zobrazowaniu opisywanych wydarzeń.

Piękno świata w obrazach wielkich mistrzów

Albumy charakteryzują się bogactwem ilustracji, dzięki którym można poznawać piękno świata oraz jego dziedzictwa kulturowego. W ofercie posiadamy wiele publikacji, które ukazują dzieła wielkich mistrzów. Te zebrane w albumach, dotyczą różnych dziedzin: malarstwo, rzeźba oraz w szczególności sztuka sakralna. Każdy miłośnik sztuki oraz chcący utrzymać kontakt z kulturą doceni bogactwo monografii w naszym asortymencie.

Albumy książkowe – pomysł na prezent dla siebie lub drugiej osoby

W księgarni Pielgrzym znajduje się szeroki wybór albumów. Ich bogactwo tematyczne pozwoli na znalezienie idealnego prezentu dla drugiej osoby, lub dla siebie samego. Każda z publikacji to nie tylko piękne zdjęcia, reprodukcje i ilustracje, ale również wartościowe treści. Dzięki temu nie będą tylko pięknie wyróżniać się na półce piękną, twardą oprawą, a także wnosić wiedzę do życia duchowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl