Biblia i Pismo Święte na komunię

Przyjęcie pierwszej komunii świętej jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdego katolika. Obecnie często uwaga ludzi odbiega od samego sakramentu, a skupia się na wyborze prezentu, czy to roweru, smartfonu czy po prostu jakiejś sumy pieniędzy. Warto jednak obdarować dziecko prezentem, który będzie przypominał o tym ważnym dniu i jednocześnie będzie pozwalał rozwijać swoją wiedzę katolicką.

Nasza oferta - Pismo Święte na komunię

W ofercie naszej księgarni katolickiej najdą Państwo szeroki wybór książek katolickich, Biblii w różnym wydaniu, obrazków pamiątkowych oraz ramek i albumów na zdjęcia, które będą znakomitym wyborem na prezent pierwszokomunijny dla dziecka. Biblie i książki dostępne w naszym sklepie, które skierowane są do najmłodszych, pisane są prostym językiem, zrozumiałym dla dzieci w każdym wieku. Wiele z nich ozdobionych jest również pięknymi obrazkami i rysunkami, co dodatkowo zachęca dzieci do ich czytania.

I Komunia Święta

Biblia na prezent komunijny

W naszym sklepie dostępne są także wspaniałe biblie na prezent komunijny. Dzięki nim dziecko zrozumie podstawowe prawdy zawarte w wierze chrześcijańskiej oraz to, w jaki sposób żyć zgodnie z nauczaniem Pana Boga. Wiele książek posiada także różnego rodzaju ciekawostki na tematy religijne i opowiadania o świętych i ich życiu. Połączenie ciekawych tematów z pięknymi obrazkami, zachęci do czytania książek każde dziecko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą prezentów i pamiątek z okazji komunii świętej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl