Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2005 roku, jako księgarnia stacjonarna, opierając się w znacznym stopniu  na współpracy z zaprzyjaźnioną Hurtownią NOTUS. Siedziba znajdowała się w budynku przy Placu Św.Wojciecha w Kielcach. Przez kolejne lata Księgarnia rozwijała się poszerzając swój asortyment (książki, dewocjonalia etc.). Dzięki bardzo dobrym cenom i świetnemu zaopatrzeniu, zwłaszcza w pozycje książkowe dotarliśmy do szerokiej grupy klientów i staliśmy się liderem w naszym mieście.

W 2018r. firma przenosi się do nowego lokalu przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 7/U1 (ok. 50 metrów od poprzedniej siedziby). Nowy lokal (znacznie większy) daje kolejne możliwości: większe i lepsze    wyeksponowanie towaru oraz w dalszej perspektywie uruchomienie sklepu internetowego o co prosiło wcześniej wielu klientów zwłaszcza spoza Kielc.                                                                                                                  

W kwietniu 2020r. podjęliśmy decyzję o otworzeniu sklepu internetowego. Zaufaliśmy platformie Home, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie klientów jest sprawą najważniejszą więc dołożymy wszelkich starań aby asortyment był szeroki, ceny bardzo dobre a zamówienia realizowane szybko.                                             

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl