Śpiewniki religijne

Jak mawiał św. Augustyn, “kto śpiewa, ten miłuje”. Dlatego też, abyśmy mogli wyrażać swoją radość przy dowolnej okazji za pomocą religijnej piosenki, warto zaopatrzyć się w śpiewniki, dzięki którym nie tylko poznamy nowe utwory, przydatne nie tylko podczas mszy świętej, lecz też choćby przy ognisku. Wiara w Boga to nie tylko nakazy, zakazy i skomplikowane rozważania. To także radość z bliskości z niezwykłą istotą, jaką jest Pan.

Dostępne w naszej ofercie śpiewniki obejmują książki, w których poznają Państwo nie tylko słowa, lecz też uzyskają dostęp do prostych zapisów nutowych, dzięki którym zagranie melodii do utworu nie będzie zbyt skomplikowane. Proponujemy Państwu także płyty, pozwalające nie tylko na nowo odkryć radość płynącą z wiary, lecz też zbliżyć się do ważnej postaci, jaką jest np. Matka Boska.

Pieśni religijne

Pieśni religijne, towarzyszą nam najczęściej w szczególnym czasie, jakim jest Boże Narodzenie. To czas, kiedy radujemy się z narodzin Pana i wyrażamy to poprzez modlitwę w rodzinnym gronie, uczestnictwo w pasterce, czy też wspólne śpiewanie kolęd. Do naszych śpiewników, oprócz zapisów nutowych i płyt, dołączone są również krótkie rozważania.

Pieśni religijne to doskonały sposób na zapewnienie sobie i bliskim wszystkiego, czego wielu z nas brakuje na co dzień. W pogoni za pieniądzem i sukcesem może nam często brakować ciepła, miłości i uwagi. Możemy je sobie podarować, oddając się przyjemności śpiewania lub słuchania pieśni, będących czystym sednem tych wspaniałych wartości. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl