Świadectwo wiary i biografie

Nawet jeśli uznajemy się za katolików, a nasza wiedza na temat świętych, z którymi rozmawiamy na co dzień, jest imponująca, zawsze może okazać się, że czegoś jeszcze o nich nie wiemy. Świadectwa wiary, jakie mogą nam przekazać osoby błogosławione, to zapis niezwykłych dziejów, których jednym z głównych bohaterów jest Bóg i jego niezwykła rola, jaką odgrywa w codziennym życiu.

Świadectwa i biografie

Dzięki tym książkom biografii i świadectw religijnych możemy odkryć, z czym borykali się ludzie, do których nierzadko się dziś modlimy. Może czasem okazać się, że to zwykli ludzie, tacy jak my, którzy postanowili pewnego dnia zaufać w moc Bożą. W proponowanych w naszej księgarni katolickiej Pielgrzym znajdą Państwo również książki biografii, będące relacjami z cudownych ozdrowień, do jakich doszło dzięki wstawiennictwu niektórych świętych.

Biografie książki osób, które zmieniły bieg historii

Prezentowane na naszej stronie biografie pozwalają lepiej poznać niezwykłe postacie, które zmieniły bieg historii, a przynajmniej odegrały w niej znaczącą rolę. Na stronie naszej księgarni dostępna jest m.in. biografie marszałka Józefa Piłsudskiego, kardynała Stefana Wyszyńskiego, czy też Matki Teresy. Sprawdzone fakty, podane w interesujący sposób, to gwarancja ogromnej dawki wartościowej wiedzy, pomagającej zrozumieć najważniejsze wydarzenia w dziejach współczesnego świata i religii chrześcijańskiej.

Popularne niegdyś wśród młodzieży hasło „księża na księżyc!” również doczekało się odrębnej publikacji. W naszym asortymencie nie brakuje książek świadectw religijnych przewrotnych, które poprzez swój prosty język ukazują współczesnym czytelnikom konsekwencje swojego toku myślenia. Proste, niekiedy wręcz może kąśliwe wyjaśnienia to mocne argumenty, które warto przemyśleć, wziąć do serca i kierować się nimi w czasach, kiedy kolejne pokolenia zachęca się do postawy coraz bardziej oddalonej pod podstawowych katolickich wartości.

Ludzka religijność — świadectwa religijne

Księgarnia katolicka Pielgrzym to miejsce, w którym zyskują Państwo dostęp do wartościowej literatury, takiej jak świadectwa religijne i książki biograficzne, które pomogą zrozumieć najważniejsze wartości i zagrożenia kryjące się we współczesnym świecie. Zachęcamy do zapoznania się z książkami oferującymi ćwiczenia duchowe, pozwalające na przygotowanie się do głębszego zrozumienia sedna ludzkiej religijności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl